Indywidualne projekty architektoniczne

PRO CREATIVE BONO

To pomysł, aby w miłym gronie zdobywać wiedzę i nowe umiejętności oraz dzielić się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Celem spotkań jest poszerzanie horyzontów, jak również wydobywanie ukrytych talentów uczestników. Spotkania prowadzone przez ludzi z doświadczeniem w danej dziedzinie oraz przez pasjonatów, pragnących przekazać swoją wiedzę, umiejętności i zainteresować innych swoją działalnością.

 

Tematyka spotkań

Zdrowie, architektura, malarstwo, film, muzyka, filozofia i wiele innych. Spotkania obejmują również relację uczestników z podróży, pokazy slajdów, dyskusje na bieżące tematy społeczne. Spotkania odbywają się w formie warsztatów z takich dziedzin jak: rysunek, taniec, fotografia, języki obce, ćwiczenia dykcji oraz śpiewu, treningi kreatywności oraz metody motywacyjne. Organizowane są również występy i recitale w małym gronie, prezentacja debiutantów, występy artystów spoza głównego nurtu w celu zapoznania z twórczością wrażliwych ludzi, którzy mają coś ważnego do przekazania.

 

Uwaga: Działamy w małym gronie na zaproszenie jednego z uczestników. Chcesz dołączyć do nas napisz biuro@create-projekt.eu.