Indywidualne projekty architektoniczne

:: O NAS ::

Jesteśmy kreatywną, ambitną i wciąż szukającą nowych wyzwań projektowych grupą projektantów z pasją i doświadczeniem. Działamy wspólnie od 2008 roku, by spełniać Twoje oczekiwania i marzenia w kreowaniu otaczającej Cię przestrzeni. Jeśli szukasz ludzi, którzy pomogą Ci stworzyć indywidualny projekt i przeprowadzą z fazy pomysłu do etapu realizacji, to właśnie trafiłeś na CREATE. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wykonujemy projekty w niezbędnym zakresie oraz kompleksowo, w zakresie:
:: architektura i urbanistyka
:: architektura krajobrazu
:: aranżacja wnętrz
:: design i wzornictwo przemysłowe
:: projektowanie branżowe i wiele innych

Jeśli tak jak my nie jesteś obojętny na estetykę przestrzeni i cenisz sobie jakość oraz dobry styl, CREATE spełni wszystkie Twoje wizje.

Motto, którym się kierujemy:
„To, czego szukamy to głębia […] Myślę, że ciekawa część naszej architektury to jej fizyczność. Nie fascynuje nas wrażeniowy punkt widzenia. Architektura to rzemiosło, to fizyka budowli, to ciężar, to siły! Jest jednak pewien aspekt w naszym podejściu do sztuki budowlanej, nadający jej jakby delikatność. Nie chodzi tu bynajmniej o fasadę czy powierzchnie, lecz po prostu o dialog z użytkownikiem.”
Winy Maas

 

Monika Płochocka
Monika Płochocka
Architekt MA/062/16

Wykształcenie: Politechnika Wrocławska, wydział Architektury,
kierunek: Architektura i Urbanistyka (Nominacja do Nagrody SARP na Dyplom Roku)

W projektowaniu ważna jest dla mnie współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin, co podnosi jakość projektów. W architekturze ważny jest dla mnie przede wszystkim człowiek i jego odczucia w otaczającej go przestrzeni, dlatego dużą wagę przykładam do rozmowy z klientem i prawidłowej oceny jego oczekiwań i potrzeb. Cenię pracę z ludźmi, którym wrażliwość umożliwia tworzenie rzeczy nieprzeciętnych.

Marcin Kasprzak
Marcin Kasprzak
Architekt MA/007/14

Wykształcenie: Politechnika Wrocławska, wydział Architektury,
kierunek: Architektura i Urbanistyka, uprawnienia budowlane bez ograniczeń

Architekt z wykształcenia i zamiłowania. Dotychczas pracowałem dla biur projektowych na terenie polski oraz w Anglii. W swoim portfolio mam wiele projektów budynków mieszkalnych, przemysłowych, użyteczności publicznej, adaptacji obiektów zabytkowych jak również aranżacji wnętrz. W każdym projekcie dążę do perfekcji i szukam balansu pomiędzy funkcją, formą a konstrukcją. Dbam o każdy detal i zwracam uwagę na każdy szczegół. Preferuję odważne projekty i nowoczesne podejście do architektury.

Małgorzata Perycz
Małgorzata Perycz
Dekoratorka wnętrz

Wykształcenie: Wydział Fizyki Uniwersytet Warszawski,
kierunek: Biofizyka

Z zamiłowania jestem artystą plastykiem i dekoratorką wnętrz. Pasjonuje mnie ergonomiczne i estetyczne aranżowanie przestrzeni oraz wykorzystywanie najnowszych technologii, które tę estetyczność i funkcjonalność przestrzeni podnoszą. Lubię eksperymentować zarówno w zestawieniach barw jak i w wyszukiwaniu nowych zastosowań przedmiotów i technologii. Słucham ludzi i pomagam im piękniej i wygodniej żyć. Dużo podróżuję i zawsze szukam nowych inspiracji. Prowadzę pracownię artystyczną. Chcę swoją pasją zarażać innych i przekonać, że do tworzenia rzeczy ładnych możemy wykorzystać wszystko, co nas otacza. Ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia.

Aleksandra Tołwińska
Aleksandra Tołwińska
Architekt krajobrazu

Wykształcenie: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,
kierunek: Architektura Krajobrazu,
specjalizacja: Planowanie i Projektowanie Krajobrazu

Jestem osobą kreatywną, ambitną i otwartą na nowe wyzwania projektowe. Do procesu projektowego zawsze podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Cenię sobie dokładność, solidność i terminowość. Lubię dzielić się posiadaną wiedzą i zawsze jestem na bieżąco z obowiązującymi trendami i technologiami. Nie jest mi obojętne pojęcie estetyki, które wykorzystuję tworząc nowy, zielony wymiar.

Maciej Tołwiński
Maciej Tołwiński
Malarz, kolażysta, na co dzień grafik w firmie Panoramix

Wykształcenie: Pedagogika z plastyką w Akademii Podlaskiej w Siedlcach

Tworzę pełne ironii, dystansu i humoru pamiętniki komentujące życie codzienne. Bozia nie dała mi talentu muzycznego, więc swoje emocje wyrażam poprzez malarstwo, rysunek lub collage. Malując utrwalam myśli, codzienność i ważne dla mnie momenty.